×
Informacje
Masz pytania? Zadzwoń do nas! 71 326 5000 centrala

Poszerzone typoszeregi agregatów Danfoss na czynniki A2L

Poszerzone typoszeregi agregatów skraplających Danfoss na czynniki chłodnicze A2L

Jako „Premium Partner” firmy Danfoss, mamy przyjemność poinformować o rozszerzeniu zakresu wydajności chłodniczej agregatów skraplających Danfoss Optyma™, a także o wprowadzeniu na rynek sprężarek spiralnych typu MLZ i LLZ przystosowanych do czynników A2L.

Firma Danfoss wzbogaciła swoją ofertę rozwiązań dla układów chłodniczych dostosowanych do czynników z grupy A2L, poszerzając zakres wydajności chłodniczej agregatów skraplających Optyma Slim Pack i Optyma Plus.

Rozszerzony zakres wydajności chłodniczej:

  • Do 11,1 kW dla agregatów Optyma™ Slim Pack i Optyma™ Plus przy średniej temperaturze parowania (MBP)
  • Do 1,5 kW LBP dla agregatów Optyma™ Slim Pack przy niskiej temperaturze parowania (LBP)
  • Do 3,5 kW LBP dla agregatów Optyma™ Plus przy niskiej temperaturze parowania (LBP)

Większy wybór wyposażenia chłodniczego dzięki agregatom skraplającym Danfoss Optyma

Kompatybilna zarówno z czynnikami z grupy A2L, jak i A1 — np. R1234yf, R454C i R455A — przyszłościowa konstrukcja agregatów skraplających Danfoss Optyma Slim Pack i Optyma Plus umożliwia płynne przejście na czynniki chłodnicze o bardzo niskim współczynniku GWP.

Przejścia tego można dokonać w odpowiedniej dla siebie chwili, mając wciąż komfort pracy z agregatami łatwymi w serwisie, zaprojektowanymi do bezpiecznej i bezproblemowej pracy z czynnikami chłodniczymi z grupy A2L.

Agregaty skraplające Danfoss Optyma umożliwiają uzyskanie wyższej efektywności energetycznej przy obniżonym zużyciu energii i zredukowanym pośrednim wpływie na efekt cieplarniany. Ta potężna kombinacja przekłada się na ekonomiczne rozwiązanie, które można wdrożyć już dziś.

Więcej informacji o agregatach Danfoss Optyma

Wieloczynnikowe sprężarki spiralne MLZ i LLZ — przygotowane do ekologicznej transformacji 

Wraz z poszerzeniem zakresu agregatów skraplających Optyma Slim Pack i Optyma Plus, do pracy z czynnikami chłodniczymi z grupy A2L dostosowano również sprężarki spiralne typu MLZ evolution B. Typoszereg LLZ evolution B wkrótce podąży w ich ślady.

Zgodność z czynnikami z grup A1 i A2L zapewnia pełną elastyczność w zakresie przechodzenia na ekologiczne rozwiązania we własnym tempie. Do pracy z czynnikami chłodniczymi o bardzo niskim współczynniku GWP przystosowano pełną gamę sprężarek.

 

Pobierz:Subscribe to our
Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value.
Newsletter