×
Informacje
Masz pytania? Zadzwoń do nas! 71 326 5000 centrala

Asortyment Danfoss na CO2

Danfoss - komponenty na CO2

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat wyposażenia chłodniczego Danfoss na CO2 .

CO₂ już od dłuższego czasu udowadnia, że należy do najbardziej perspektywicznych naturalnych czynników chłodniczych. Przez ostatnie 20 lat firma Danfoss prowadziła rozwój innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym supermarkety i mniejsze sklepy spożywcze w każdej strefie klimatycznej świata mogą w pełni wykorzystać zalety CO₂ jako czynnika chłodniczego.

CO₂ jest wysoce niezawodnym, ekonomicznym i przyjaznym dla środowiska naturalnym czynnikiem chłodniczym. Transkrytyczne obiegi chłodnicze z CO₂ przynoszą przełomowe korzyści zarówno supermarketom, jak i małym sklepom detalicznym – zarówno w zimnym, jak i w ciepłym klimacie.

Danfoss jest pionierem w dziedzinie transkrytycznych układów z CO₂ wprowadzanych do placówek detalicznego handlu żywnością na całym świecie – a ponieważ nie ma dwóch takich samych instalacji, do dyspozycji jest kompletna oferta, która zaspokoi wszelkie potrzeby. W prezentacji opisano, jak w pełni wykorzystać zalety przyjaznych dla środowiska, efektywnych, bezpiecznych i przyszłościowych układów chłodniczych na CO₂.

 

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z ulotką prezentującą rozwiązania CO2 dla małych komór chłodniczych. Wystarczą 4 elementy aby zdobyć kompletny pakiet do chłodni CO2.

 

Pobierz:

 Subscribe to our
Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value.
Newsletter