×
Informacje
Masz pytania? Zadzwoń do nas! 71 326 5000 centrala

Wypróbuj Danfoss Coolselector 2

Danfoss Coolselector 2

Zachęcamy do wypróbowania specjalistycznego programu Danfoss Coolselector® 2, przeznaczonego dla inżynierów, konsultantów i projektantów układów z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej.

Coolselector® 2 pozwala łatwo zoptymalizować zużycie energii i zwiększyć wydajność układu HVACR. Umożliwia wykonywanie obiektywnych obliczeń w oparciu o panujące warunki pracy, takie jak wydajność chłodnicza, czynnik chłodniczy oraz temperatura parowania i skraplania. To z kolei pozwala dobrać najlepsze komponenty do danego projektu. Program Coolselector® 2 usprawnia wszystkie te procesy, abyś zamiast myśleć o drobiazgach mógł skupić się na wykorzystaniu swojej specjalistycznej wiedzy.

Coolselector® 2 może nawet wykonywać obliczenia dla wielu elementów jednocześnie. Funkcja „równoczesnego łączenia komponentów” to potężne narzędzie obliczeniowe umożliwiające łączenie zaworów i elementów rurociągu. Coolselector® 2 może również podpowiadać, jak najlepiej zgrupować elementy firmy Danfoss do zastosowań komercyjnych i przemysłowych, takich jak komory chłodnicze czy zespoły zaworów parownika.

Coolselector® 2 dostępny jest jako odrębny program lub z poziomu przeglądarki internetowej, co umożliwia korzystanie z niego na urządzeniach mobilnych.


Program Coolselector® 2 możesz pobrać ze strony Danfoss – bezpośredni link.

Kliknij aby uruchomić Coolselector® w wersji online.Subscribe to our
Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value.
Newsletter